Gizlilik ve Yasal Uyarı

Siteyi gezen ya da siteden faydalanan bütün kullanıcılar aşağıdaki şartları/bilgileri kabul etmiş sayılacaktır:

Bu internet sitesi Op. Dr. Yeşim Tasalı’ya ait olup, içerdiği malzemeler  telif hakları kanunları, uluslararası sözleşmeler ve diğer fikri mülkiyet kanun ve sözleşmeleri tarafından korunmaktadır. Telif hakları ve diğer haklar ile korunmuş olan bu içeriklerin korunması, özellikle veri bankaları ve diğer kuruluşlara karşı da geçerlidir.

Sitede yer alan materyaller ve lisansı Op. Dr. Yeşim Tasalı‘ya aittir. Op. Dr. Yeşim Tasalı’nın yazılı izni olmadan herhangi bir şekilde (ticari/kişisel) bu materyallerin(örneğin; metin, fotoğraf/resim, grafik, dosya, grafiksel çizim, düzenleme vs.) kullanılması, kaydedilmesi, değiştirilmesi, basılması, kopyalanması, çoğaltılması, başka bir yere aktarılması veya yüklenmesi, yayınlanması, dağıtılması yasaktır.

Kullanıcı konumundakiler, http://www.dryesimtasali.com/ web sayfasına erişim ya da kullanım ile o andan itibaren web sitesinin genel koşullarıyla birlikte özel koşullarını ve önceden haber vermeksizin, web sitesinin belirli hizmetleri ile içeriğini tamamlama, düzenleme veya değiştirme yetkisine tek taraflı olarak sahip olduğunu kabul etmiş sayılır.

http://www.dryesimtasali.com/ web sitesi içerikleri kişileri bilgilendirme amacı ile hazırlanmış olup bir hastalığın tanısı veya tedavisinde kullanılamaz. Bu sayfadaki bilgiler konunun uzmanı ile görüşmenin yerini tutmaz. Her hasta için tedavi farklılık gösterebilir. Buradaki bilgilerin doktor muayenesi ve tavsiye sonucu sağlanan bilgi ile kıyaslanmaması gerektiği hatırlanmalıdır. Tanı ve tedavinin kesinlikle bir doktor tarafından yapılması gerekmektedir.

http://www.dryesimtasali.com/  sitesinde yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan veya doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Sitede yer alan bilgilerdeki yazım yanlışlığı, değişiklik, güncelleme hatalarından Op. Dr. Yeşim Tasalı’ya hiçbir nam altında sorumluluk yüklenemez. Sitede bulunan bilgileri, yürürlükte bulunan mevzuat uyarınca “icap” olarak kabul edilemez.  Bu web sitesi, Op. Dr. Yeşim Tasalı veya üçüncü kişilere ait fikri hakların kullanılmasına lisans verildiği anlamına gelmez.

http://www.dryesimtasali.com/ sitesine veya sitesinden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web site bilgisine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıp ve zararlardan Op. Dr. Yeşim Tasalı sorumlu tutulamaz. Bağlantılı  web siteleri Op. Dr. Yeşim Tasalı’nın kontrolü altında olmadığı gibi, Op. Dr. Yeşim Tasalı bağlantılı web sitelerinin içeriğinden ya da bu sitelerdeki bağlantılardan da sorumlu değildir.

Bu site içeriğinin kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar.

Bu sitenin içeriği aksi belirtilmediği taktirde Op. Dr. Yeşim Tasalı 'ya aittir. İçeriği kopyalanamaz.